پخش ویدیو

محصولات جنرال را بشناسید.

ما با تولید و عرضه انواع مدل ها و ظرفیت های مختلف کولر (آبی و گازی) و آبگرمکن توانسته ایم راه را به خانه ی شما عزیزان باز کرده و با محصولاتی همچون یخچال، اجاق گاز، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی به شما خدمت رسانی کنیم.

خانواده جنرال کمپانی متشکل از زیر مجموعه های گوناگون با بکارگیری از طراحی نوین و مکانیزم پویا در این راستا همواره پیشگام بوده است.

نظرات مشتریان ما

به چه کسانی خدمات می دهیم؟

خدمات شرکت جنرال تنها برای مصرف کنندگان محصولات سرمایش و گرمایش محدود نشده و امکان همکاری در زمینه ی فروش را فراهم ساخته ایم که بر این اساس به تمامی افرادی که علاقمند به فروش محصولات جنرال هستند در سراسر کشور "نمایندگی فروش" اعطا می نماییم.

برای دریافت نمایندگی فروش جنرال شما میتوانید با کارشناسان ما تماس گرفته یا از بخش "تماس با ما" تیکت بزنید.

ما چه کار می کنیم؟

شرکت جنرال با گردآوری متخصصان برتر در این حوزه از بهترین متریال با کیفیت عالی توانسته در بازار سیستم های تهویه مطبوع اعم از دستگاه های گرمایش و سرمایش محصولات خود را روانه بازار کند و نظر بسیاری از خریداران را جلب کند.

هدف ما

هدف ما در این سال های سخت اقتصادی همواره ارائه محصول با کیفیت و توأم با قیمت مناسب برای هر قشر از خریداران بوده تا در این مهم کمکی شایانی به هموطنان عزیز کرده باشیم و در همین راستا با خدمات پس از فروش و گارانتی تعویض بیش از پیش تلاش کرده ایم که جایی در خانواده ایران بزرگ باشیم.